Патрульні поліцейські Рівного склали присягу

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
У Рівненській академії патрульної поліції – ювілейний 15 випуск. Навчання завершили одразу 4 групи. І сьогодні 86 випускників складали присягу на вірність українському народу.

Вже з понеділка вони заступлять на перші чергування в 11 областях України. Сьогодні ж урочистості з нагоди випуску відбулися у центрі Рівного – на майдані Незалежності.

Поліцейських привітав заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

«Вже невдовзі ви виходите на службу. І вона дуже важлива для кожного. Адже ви дбатимете про нашу безпеку. До вас звертатимуться з різними проблемами і, впевнений, ви допоможете їх вирішувати. Усіх вам гараздів. Бажаю вам служіння на благо, як ви це сьогодні проголосили у присязі!» – зазначив Ігор Тимошенко.

Випускники Рівненської академії патрульної поліції навчалися упродовж півроку. Вони пройшли спеціальну підготовку та успішно склали усі іспити та заліки. Сьогодні ж, давши присягу, поліцейські отримали нагрудні жетони. Відтепер вони працюватимуть у різних підрозділах Нацполіції.

Нагадаємо, Рівненська академія патрульної поліції – одна із трьох в Україні. Вона створена у травні 2019 року.

Цей проєкт –результат роботи Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, міжнародних партнерів з США та Канади.

Діліться корисною інформацією з друзями: