«Паспорти вакцинації» вже в Нью-Йорку

Нью-Йорк став першим містом у Сполучених Штатах Америки, яке запроваджує сертифікати вакцинації проти коронавірусу.

Про це на своїй сторінці у Twitter заявив губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо.

“Ми запускаємо Excelsior Pass, безкоштовну платформу для компаній і людей, яку можна використовувати для того, щоб легко отримати доступ до надійного доведення вакцинації або нещодавно отриманого негативного тесту на коронавірус”, — зауважив Куомо.

Зазначається, що сертифікат COVID-вакцинації буде використовуватися у вигляді QR-коду, який компанії та організації скануватимуть для підтвердження дійсності документа. Щоб отримати код, необхідно завантажити додаток Excelsior Pass в Apple App Store або Google Play. Також його можна буде роздрукувати на спеціальному сайті.

Губернатор зауважив, що участь у цій програмі добровільна. Як і раніше, підтверджувати відсутність COVID-19 можна буде за допомогою відповідних тестів.

Зазначається, що цей сертифікат можна буде використовувати, аби потрапити, зокрема, на розважальні та інші масові заходи.

Участь у Excelsior Pass є добровільною. Жителі Нью-Йорка завжди можуть пред’явити альтернативні докази вакцинації або тестування, як-от інший мобільний додаток або паперову форму, безпосередньо в бізнесі чи на місці.

Діліться корисною інформацією з друзями: