fbpx
Пам’ять Симона Петлюри вшанували на Рівненщині

Пам’ять Симона Петлюри вшанували на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Сьогодні виповнюється 145 років від дня народження державного та політичного діяча, публіциста, літературного і театрального критика, організатора Українських Збройних Сил, Головного отамана військ УНР, голови Директорії УНР Симона Петлюри.

З цієї нагоди в Рівненській обласній бібліотеці відбувся патріотичний захід під назвою «Симон Петлюра – національний Герой України».

Пам'ять Симона Петлюри вшанували на Рівненщині - фото 1

Вшанувати пам’ять видатного українця зібралися науковці-історики, представники громадських організацій, студенти, небайдужі рівняни, а також голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Алла Черній.

Захід став нагодою згадати про значний внесок Симона Петлюри у становлення української державності та його невпинну боротьбу за незалежність.

Його ім’я давно стало символом боротьби за Українську державу та ідентичність усієї нації. Енергія та наполегливість Симона Петлюри визначили безперечний авторитет як лідера українського національного руху навіть після поразки Української революції 1917-1921 років.

Присутні обговорили, ким насправді був Симон Петлюра, яку інформацію про нього намагалися стерти пропагандисти протягом десятиліть, і які уроки з його історії ми повинні винести, щоб виграти сучасну російсько-українську війну.

Джерело: Рівненська обласна рада

Читайте також: 145-ту річницю з дня народження Симона Петлюри відзначили у Здолбунові