fbpx
Пам'ятник жертвам Чорнобильської катастрофи в Рівному.

Пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи вшанували на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Щороку 14 грудня в Україні вшановують тих, хто ціною власного здоров’я і життя боровся з наслідками найбільшої техногенної катастрофи в історії.

В.о. голови Рівненської ОДА Сергій Подолін взяв участь в покладанні квітів до постаменту Жертвам Чорнобильської катастрофи. Також були присутні керівництво міської влади Рівного, представники ДСНС та Нацполіції, військові, громадськість, небайдужі рівняни та безпосередні учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

Під час вшанування пам'яті ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

«Обов’язок кожного з нас пам’ятати тих, хто віддав своє життя та здоров’я, щоб ліквідувати наслідки цієї жахливої трагедії. Якби не тисячі добровольців, масштаби аварії були б значно більшими як для України, так і для всього світу», – сказав Сергій Подолін.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, а також поклали квіти до пам’ятника Жертвам Чорнобиля. Цьогоріч його відреставрували на прохання чорнобильців.

Нагадаємо, на Рівненщині проживає близько 295 тисяч людей, які мають статус потерпілих від Чорнобильської аварії, з них – 3 тисячі ліквідаторів.

Під час вшанування пам'яті ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Джерело: Рівненська ОВА

Читайте також: На Рівненщині стартував всеукраїнський конкурс «Учитель року-2024»