fbpx

Отримати професію та вдосконалити майстерність пропонують у Рівному

Ольга Олексенко зі Здолбунова, що на Рівненщині, «залежна від росту» та переконана, що манікюрник має бути і майстром, і психологом.

На навчання 40-річна Ольга прийшла із зеленими дредами.

«Стало зрозуміло, що ця людина схильна до творчості, нестандартних рішень та сміливих ідей», –  розповідає майстриня виробничого навчання Рівненського центру ПТО ДСЗ Лілія Мельник.

Згодом з’ясувалося, що слухачка має великий досвід з надання манікюрних  і перукарських послуг, любить і вміє малювати, вивчала психологію, викладала у виші. Амбітна, ініціативна та гіперактивна пані Ольга здобула декілька освіт та прагне не зупинятися. І все це, стверджує, допомагатиме у роботі.

«Як я обрала професію і навчання? Скажу відверто: маю 13 років досвіду роботи манікюрником, тобто неформального навчання, проте вирішила здобути нові сучасні знання, і, головне, офіційно підтвердити свою кваліфікацію, тобто отримати свідоцтво державного зразка. Це навчання і цей документ важливі, адже дозволяють рухатися і розвиватися. Я не можу зупинитися на досягнутому, я залежна від росту! Все почалося із власного манікюру. Коли майстриня надавала мені послуги, я бачила його по-іншому і знала, як по-іншому я зможу самовиразитися. Я перфекціоніст, отож, вирішила: робитиму сама!».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Ольга Олексенко переконана, що кожна жінка має самостверджуватися в усіх аспектах, а руки та нігті мають бути віддзеркаленням її ставлення до гармонії і до себе.

Щодо навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ, то слухачка не приховує вражень. «Тут надзвичайні педагоги і відмінна навчальна база. Стільки уваги, піклування, пояснень, терпіння і турботи я не зустрічала ніде! Я була у різних приватних закладах та навчалася у різних педагогів. І жодного разу мене так не вражала атмосфера, як у цьому Центрі! До того ж, я дізналася і про інші професії, яким тут навчають. І вже агітую знайомих навчатися у Рівному на косметика та на бухгалтерських курсах. Я й сама згодом повернуся, аби стати кваліфікованим педикюрником, і з нетерпінням чекатиму, коли у закладі викладатимуть подологію, адже це важливо – бути обізнаним в медицині стопи».

Рідні пишаються своєю мамою і вже звикли, що вона завжди у зелених відтінках. Колір надихає та підкреслює особливу жагу до творчості і життя. «Прагну поєднувати все найкраще, досягати гармонії. У власному салоні, будемо надавати максимум корисних послуг жінкам, даруватимемо їм впевненість і красу. У роботі манікюрника, вважаю,  найголовніше – схилити клієнтку до прагнення досконалості. А ще – працювати виключно із «своїми» матеріалами, тими, які ти випробувала та перевірила». Тоді результат роботи стане справжнім подарунком для обох.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua