Оновлений застосунок у смартфоні: податківці пояснили рівнянам торгувати без касового апарата

Діліться корисною інформацією з друзями:
Державна податкова служба доопрацювала застосунок, через який продавці та кур’єри можуть приймати оплати через смартфон, – повідомляють з Рівненської ОДА. 

Під час війни державні інституції намагаються всіляко підтримати бізнес.
Завантажити програмне забезпечення від Державна податкова служба України можна для iOS, Android, Windows та вебверсію за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/
Зручний застосунок та ПЗ від державної податкової служби допоможе бізнесу дотримуватися вимог податкового законодавства, а покупців — захистити від втрати чеків.
Уже два роки як ВРУ дала можливість підприємцям використовувати програмні реєстратори розрахункових операцій замість звичайних касових апаратів. Це зручно та економно, адже не потрібно купувати дорогі касові апарати та регулярно їх обслуговувати. Замість них — програма на комп’ютері або застосунок у смартфоні.
До того ж, програмний реєстратор розрахункових операцій набагато оперативніший за апаратні. Наприклад, якщо ваш бізнес — служба доставки, ви працюєте з безліччю кур’єрів і їм потрібні портативні касові апарати, можете видати їм смартфони для прийому оплат або використовувати їхні особисті гаджети.
Таким чином, після кожної успішної розрахункової операції до державної податкової служби надходить інформація про суму покупки, перелік товару, тип податку та його розміри, найменування юрособи або ФОП, ПІБ касира, ідентифікатор чека, дату, час операції, версію протоколу.