fbpx

Олександр Третяк хоче бути мером для усього Рівного

Діліться інформацією з друзями:

Дорогі рівняни! Вперше звертаюсь у статусі переможця виборів міського голови Рівного – міста, яке я хочу зробити успішним прикладом для всієї країни.

Люди – ви неймовірні! Я дякую вам за підтримку, за вашу активність та небайдужість. Навіть у час пандемії, навіть попри багаторічні розчарування в політиках ви прийшли на дільниці, щоб реалізувати право голосу і вплинути на майбутнє нашого міста.

Хочу звернутися також до багатьох тисяч рівнян, які проголосували за мого опонента Віктора Шакирзяна, і також їм подякувати. Я зроблю все від мене залежне, щоб ви відчули: міська влада вас чує, ваша думка врахована, ми рухаємось до спільної мети!

Хочу залишити політику трохи поза дверима і бути головою для всього Рівного, всіх, без винятку, жителів. Я тут, щоб об’єднувати кращих професіоналів та кращі ідеї, які наближають нас до статусу європейського міста. Бо мрію, щоб цей склад міської ради і моя робота наступних 5 років ввійшла в історію як люди, котрі зробили з Рівного перлину.

Дякую команді «Європейської Солідарності», яка на всіх рівнях підтримувала мене під час виборів. Дякую команді, яка йшла поруч і розділила зі мною принципи чесності та відкритості.

Усвідомлюючи відповідальність та об’єм роботи попереду, я готовий розпочати цей шлях і запрошую всіх доєднатися. Гуртуймо сили, щоб збудувати європейське Рівне!

Олександр ТРЕТЯК