fbpx
Оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Діліться інформацією з друзями:

Якщо ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї і пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати публічними службовцями, – НАДС запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді!

У 2020 році Національним агентством України з питань державної служби (далі – НАДС) започатковано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – конкурс), метою якого стало створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби.

Сучасна молодь із притаманними їй енергійністю, мобільністю, відкритістю до змін спроможна до ефективного здійснення управлінських функцій в умовах структурних змін, в яких перебуває нині держава, і тих глобальних трансформацій, що очікують Україну на шляху вступу до ЄС та у період повоєнного відновлення.

Успіх і популярність конкурсу серед молоді у попередні роки спонукав до продовження цього проєкту. У зв’язку з цим, НАДС оголошує прийом заявок і робіт на конкурс, які можна подати до 30 вересня 2024 року у семи номінаціях.

Конкурсні роботи приймаються у номінаціях:

  • рівні права і можливості жінок і чоловіків.
  • Політична освіта та політична культура.
  • Відбудова та відновлення системи освіти в умовах воєнного стану.
  • Публічна служба моєї мрії.
  • Відновлення України на цінностях прав людини.
  • Інструменти ефективності в державних установах.
  • Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи.

Для участі у Конкурсі необхідно до 30 вересня 2024 року подати заявку, оформлену за встановленим зразком, та конкурсну роботу на електронну адресу: konkurs@center.gov.ua

Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному вебсайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com/

Додаток: інформаційна довідка про конкурс:

Dovidka-pro-Konkurs

Джерело: НАДС

Читайте також: Кошти для ЗСУ зібрали у Глинському ліцеї, що на Рівненщині (ВІДЕО)