Одружитися тепер можна і у Рівненській обласній філармонії

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

7 серпня 2020 року о 13.00 в залі камерної та органної музики комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» Рівненської обласної ради відбудеться урочисте укладання шлюбу.  

Унікальне місце, в якому поєдналися історія та мистецтво. Під звуки одного з найбільш древніх і величних музичних інструментів – органу, та в незабутній атмосфері вікової пам’ятки Рівненщини, усі охочі зможуть поєднати свої серця.

Варто зазначити, що честь першому одружитися у новій локації випала директору Рівненської філармонії. Відтак, церемонія одруження проходитиме в тематичному стилі, що дозволить відчути унікальну творчу атмосферу, яка панує в стінах закладу. Зокрема, музичний супровід для наречених створить камерний оркестр філармонії – один з найстарших оркестрів України.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram


Нова локація проєкту знаходиться у центральній частині міста. На гостей та учасників урочистого відкриття проєкту чекатиме багато сюрпризів та несподіванок ! Організатори заходу наголошують на дотриманні дистанції та наявності засобів індивідуального захисту!

Дата проведення: 7 серпня 2020 року, 13:00 год.

Місце проведення:  вул. Соборна, 137 , м.Рівне.

Контактна особа: Людмила Пшебільська (0974963249)

З нетерпінням чекаємо на вас! 

Першими урочисто зареєструють свій шлюб в Залі камерної та органної музики директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко та Оксана Шумарова.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: