Очільник Рівного закликав не маніпулювати тарифами

Діліться корисною інформацією з друзями:

Міський голова Рівного Олександр Третяк звернувся до працівників ЗМІ.

Друзі, прошу ознайомитися і поширити цей допис, адже деякі місцеві сайти публікують відверту маніпуляцію, розповсюджуючи по соціальних мережах “зраду”: мовляв тариф для населення на тепло зросте.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Шановна громадо, вкотре наголошую тарифи для населення на тепло залишаються на рівні минулого року. Щодо опублікованого проекту рішення по тарифам пояснюю:

Щоб вчасно та ефективно розпочати опалювальний сезон, постачальник теплової енергії зобов’язаний завчасно провести розрахунок економічно обґрунтованих витрат і подати на затвердження до органів місцевого самоврядування. Встановлення тарифів на комунальні послуги, нижчих за розмір економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, не допускається і може бути оскаржене в суді.

Відповідно до порядку формування тарифів, Рівнетеплоенерго прорахувало, на їх думку, економічно обґрунтований тариф і подало розрахунки у міськвиконком. Ми зобов’язані винести їх на розгляд та опублікувати цей проект рішення на сайті РМР.

Важливо! Підготовлені теплопостачальним підприємством розрахунки з підтверджуючими матеріалами та документами перевіряють спеціалісти
Департаменту економіки та подають свої пропозиції. І лише після того рішення виноситься на розгляд членів виконавчого комітету.

Саме виконавчий комітет РМР в кількості 20 членів і затверджує економічно обґрунтований тариф зважаючи на відповідні розрахунки, подані теплопостачальником!

Щодо компенсації різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом на теплову енергію для населеня – це питання в наступному опалювальному сезоні вирішується на державному рівні. Мова йде про те, що можливість не підвищувати тарифи покриватиметься сумою в 125 млрд грн, які нададуть міжнародні партнери.

Друзі, в дуже складний період входимо в опалювальний сезон. Прогнозують найважчу зиму за всі часи існування країни. Маємо мати варіанти А, В та навіть С, адже таких викликів ще не було.

Ми вже розпочали втілювати в життя розроблений нами план належної та своєчасної підготовки міста до можливих загроз.

З основними тарифами для населення все під контролем.

А якщо не буде газу, а якщо не буде світла, а якщо не буде води?- запитуєте ви.

Активно працюємо щоб бути впевненими, що все буде добре, адже повинні мати спокій, знання і розуміння, і потурбуватися про ближніх. Чим більше громада зуміє згуртуватися проти викликів, тим впевненіше ми зможемо пройти цей період.

Тримаймося, в єдності сила!

А засобам масової інформації, які розганяють зраду на рівному місці, рекомендував би спершу розібратися у ситуації та доносити до читачів і глядачів насправді об’єктивну інформацію, а не маніпулювати на темі тарифоутворення.