Очільник Рівного вперше вручив театральну премію імені Героя Небесної сотні

Діліться корисною інформацією з друзями:
Завжди усміхнений, щирий, патріот свого міста та України, герой Небесної сотні Олександр Храпаченко мріяв про те, щоб у Рівному розвивалося театральне мистецтво.

“Саме тому започаткували і сьогодні, 16 жовтня, вперше вручив Міську молодіжну премію імені Олександра Храпаченка в галузі театрального мистецтва, у якій вчився та працював наш герой!
Цьогоріч цю відзнаку разом з нагрудним знаком та премією ми вручили Жанні Мулярчук – співачці, яскравій представниці української молоді, жительці нашої громади, яка своєю діяльністю сприяє розвитку театральної справи у Рівненській громаді.Хочу, щоб це була не лише підтримка для юних талантів, а й стимул. Щоб творчі та ініціативні рівняни максимально розкривали свій внутрішній світ, мрії та досягнення.
Хай ця символічна відзнака Героя Небесної Сотні Олександра Храпаченка мотивує нашу молодь, тих, хто своїми творчими досягненнями, відданістю Україні і демократії, активною громадською позицією розбудовує Україну!”- написав мер Рівного Олександр Третяк.