Очільник Рівного сам перевірив готовність міських рятувальників до роботи під час завірюхи та сильних морозів (ФОТО)

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
Сьогодні міський голова Рівного Олександр Третяк після участі в позачерговому засідання обласної комісії ТЕБ та НС з питань готовності до реагування на можливі наслідки погіршення погодних умов відвідав першу державну пожежно-рятувальну частину міста.
Мер побував в оперативно-координаційному центрі, де рятувальники щодоби приймають понад 800 дзвінків від громадян стосовно різноманітних надзвичайних подій, які трапляються в місті та області зокрема.
Ознайомився з системою моніторингу та аналізу оперативної обстановки, яка дозволяє в режимі реального часу відображати великий обсяг інформації з місць ліквідації надзвичайних подій, моніторингу погодних умов на території міста та області та перегляду в онлайн режимі відео з автомобільних доріг Рівненщини.
Окремо міський голова ознайомився з матеріально-технічною базою та пожежно-рятувальною технікою міського гарнізону ДСНС. Оглянув побутові умови несення служби рятувальниками Рівного.
Олександр Третяк пообіцяв рятувальникам міста у подальшій своїй діяльності активно допомагати та співпрацювати у сфері безпечної життєдіяльності Рівного.
Діліться корисною інформацією з друзями: