Очільник Рівненщини зустрівся з представниками Міжнародної організації з міграції ООН

Діліться корисною інформацією з друзями:

Керівник Рівненської  ОВА Віталій Коваль зустрівся з представниками Міжнародної організації з міграції ООН.

13 вересня 2022 року говорили про водопостачання Рівного та області, ремонт систем водопостачання та водовідведення. Разом із головою облради Андрієм Караушем заявили про потребу обладнання для реконструкції існуючих застарілих мереж. Розповіли, зокрема, як окремі вулиці Рівного після сильних дощів перетворюються на «Венецію».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Домовлено з Оленою Сальвестрін, керівником проектів Департаменту водопостачання, санітарії та гігієни Міжнародної організації з міграції, щодо співпраці щодо заміни насосів та покращення фільтрації води в Рівненській області.

 Також розраховуємо на їхню допомогу у збільшенні кількості так званих «водокачок» у населених пунктах області, а також водовозів – для аварійного водопостачання в надзвичайних ситуаціях.

 Окремо було наголошено на важливості залучення в область пересувних твердопаливних котелень та пересувних теплових пунктів. В умовах війни область має бути максимально забезпечена альтернативним водо- та теплопостачанням.

Звертали увагу на необхідність альтернативних видів опалення в місцях масового перебування внутрішньо переміщених осіб, об’єктах критичної інфраструктури, лікарнях, інших соціальних установах, а також притулках. І забезпечення їх індивідуальними комплектами для опалення.

 Рівненська ОВА вже підготувала розширений перелік потреб нашої області. Розраховуємо на оперативну та всебічну підтримку Міжнародної організації з міграції ООН. Питання на контролі, написав Віталій Коваль.