Новий тепловий тариф для рівнян скорегують

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Удвічі більший (порівняно з чинним) тепловий тариф, запропонований ТОВ «Рівнетеплоенерго», можуть скорегувати. Про це журналісту «7 днів» повідомив заступник міського голови Рівного Ігор КРЕЧКЕВИЧ.

Нагадаємо, днями стало відомо, що в Рівному пропонують щонайменше удвічі збільшити тариф на теплопостачання та підігрів води для населення та інших користувачів. Відповідний проєкт рішення міськвиконкому оприлюднено 7 вересня на сайті Рівнеради. Нові розцінки мають вступити в дію з 1 жовтня.

– За вимогами законодавства ми зобов’язані були оприлюднити проєкт рішення із пропозицією теплогенеруючого підприємства щодо нових тарифів, яку воно подало на розгляд міськвиконкому, – пояснив Ігор Кречкевич. – Однак уже члени виконкому вирішуватимуть, який саме тариф затвердити. Наразі триває робота з перевірки структури тарифу. Тобто фахівці управління економіки, після отримання документації, вивчають і звіряють дані. Це тривала процедура, адже там тисячі сторінок з цифрами та таблицями. Мають перевірити, чи немає помилок. Наразі важко сказати яке саме рішення ухвалить виконком. Як посадова особа, вважаю, що запропонований тариф буде переглянутий і навряд чи в сторону збільшення.  

Нагадаємо, опалювальний сезон традиційно стартує 15 жовтня. Тож до цього часу питання з новими тепловим тарифом для рівнян має бути вирішене.

Очікується, що виконком розгляне це питання до кінця вересня.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

детальніше про запропонований тариф читайте: В Рівному планують підняти удвічі тариф на опалення та гарячу воду

Діліться корисною інформацією з друзями: