Нові рівненські депутати вчилися натискати кнопки і шукали консенсус

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram
Новообраний депутат Павло Алексєвич поділився на своїй сторінці у Фейсбуці – чому вчилися вчора депутати Рівнеради і які питання вони вже обговорили.
Сьогодні нам давали настанови та вчили натискати на кнопку. Виявляється, що найкраще спрацьовує якщо тиснути на 6-7 секунді. Також можна змінити свою думку та переголосувати якщо ще не збіг час. – написав Алексєвич. – А після нетривалої консультації з’ясували що і мелодію можна змінити! Мелодію! Ту, яка у вас усіх в головах вже багато років! Виявляється там на вибір щось біля 24 варіантів є. Тому в новому епізоді буде новий саундтрек.
Новообрані депутати обговорили декілька реформ. Одна з них це виділення матеріальної допомоги на лікування.
Погодились, що це питання треба вирішувати системно. Одна із опцій: проаналізувати яку суму виділяють щорічно та видавати одноразово цю суму на перевірений благодійний фонд. Якщо маєте експертну думку по цьому питанню – напишіть мені. – йдеться у повідомленні.
Ще обговорили пропозицію відмовитися від паперового документообігу та перейти на планшети.
Але зараз не зрозуміло де ці планшети візьмуться. Дуже не хотілось би купувати за кошти платників податків. З іншої сторони – не кожен депутат може собі дозволити купувати планшет самостійно. Гадаю, як мінімум, варто оцінити скільки грошей та часу витрачається щорічно на підготовку та друк паперових документів. Тоді легше буде прийняти рішення. – наголосив депутат у своєму дописі.
Але, як виявилося, найцікавішим був момент розсаджування депутатів, адже на час епідемії столи стоять окремо (тому складно всім депутатам із фракції сісти гуртом).
Це було першим тестом чи можуть всі фракції знайти консенсус. Змогли. Можливо зараз не модно дякувати минулій владі але Сергій Паладійчук виступив координатором цього процесу та наче всі фракції лишились не задоволені однаково – підсумував Алексєвич

Діліться корисною інформацією з друзями: