Нові професії переселенці здобувають у закладі освіти Рівного для безробітних

Діліться корисною інформацією з друзями:

Вимушено переміщені мешканці окупованих та небезпечних регіонів знаходять прихисток та всебічну підтримку на Рівненщині.

Тут обласна служба зайнятості максимально сприяє новому працевлаштуванню переселенців. Нерідко, аби отримати нову роботу, необхідні сучасні професійні знання. На допомогу приходить Рівненський центр ПТО ДСЗ. 58 робітничих професій та курси цільового призначення – відмінна база для здобуття нових професійних знань і навичок. Із початку повномасштабного вторгнення ворога заклад провчив понад 80 переселенців, з яких 36 осіб стали кваліфікованими робітниками і вже працюють.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Днями у Костопільському навчальному відділенні педагоги зустрічалися із мешканцями Харківщини і Донеччини, що стали на облік у Костопільській районній філії Рівненського обласного ЦЗ. Увазі присутніх було запропоновано відеоекскурсію навчальними відділеннями Центру – майстернями, кабінетами, цехами, лабораторіями та презентовано умови навчання, професії і курси цільового призначення різних галузей.

«Безробітні зацікавилися професіями швейної галузі, – поділилася завідувачка відділення Наталія Харченко. – Це актуальний вибір, адже Рівненщина позиціонується, як регіон, зокрема, швейної промисловості, і тут зосереджені релоковані швейні підприємства».

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua