fbpx

Незаконні рекламні конструкції на Рівненщині демонтуватимуть

Діліться інформацією з друзями:

Наступного тижня на Рівненщині планують демонтувати незаконні рекламні конструкції вздовж доріг.

Про це 1 квітня повідомили в Службі автомобільних доріг Рівненської області Суспільному.

Металеві та бетонні елементи передадуть військовим.

Про демонтаж рекламних носіїв, встановлених на узбіччях без дозвільних документів, попередили у Службі автомобільних доріг області. Речник САД Дмитро Леонтіюк повідомив, що орієнтовний перелік таких структур уже узгоджено, 18 з яких у списку.

“Мова не йде про тотальний демонтаж всіх рекламних споруд. Є певні параметри, за якими вони відбираються. На першому етапі це ті рекламні конструкції за межами населених пунктів, які не мають відповідних дозволів і до війни не були подані на оформлення або продовження таких дозволів”, — коментує Дмитро Леонтіюк.

Він зазначив, що із бригадою з демонтажу виїжджатиме комісія з представниками військової адміністрації або територіального центру комплектування. Вони вказуватимуть, куди далі спрямувати металеві чи бетонні конструкції. Передбачають, що їх передаватимуть військовим для виконання завдань зі зміцнення обороноздатності країни.

У САД додали, що власники конструкцій мають можливість звернутись за погодженням на їхнє розміщення, а також можуть їх демонтувати самі. Дмитро Леонтіюк уточнив, що аналогічні процеси відбуватимуться і в інших областях України і це є рішенням центральної влади.