fbpx

Неповнолітня народила дитину на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

25 серпня о 16:08 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Губків Рівненського району (колишній Березнівський) 17-річна народила дитину. Сталося це поблизу будинку, де вона мешкає.

 «Здається, з родини ніхто не знав про вагітність», – повідомив свояк (чоловік сестри породіллі), який телефонував на лінію 103.

За вказаною адресою прибула фельдшерська бригада з ППБ с. Соснове.

Попередньо відомо, що мати виявила свою доньку з новонародженим хлопчиком біля дому.

На момент прибуття бригади «швидкої», породілля з дитиною перебували в будинку на ліжку. Жінка відмовлялася відповідати на будь-які запитання медиків. Бригада «швидкої» не могла дізнатися чи перебувала вона на обліку у лікарів. За словами родичів, які проживають спільно з новоспеченою мамою, вони не підозрювали про вагітність.

 Від медичного огляду породілля відмовилась. Дозволила лише виміряти тиск та пульс. Показники гемодинаміки були в нормі.

Під час огляду в немовляти виявлено поверхневе дихання, загальні шкірні покриви холодні, а шкірні покриви голови та обличчя синюшного кольору. За вираженими ознаками – хлопчик народився передчасно.

Бригада «швидкої» негайно надала необхідну медичну допомогу немовляті відповідно до протоколу та госпіталізувала його з мамою до Березнівської районної лікарні. Згодом, їх було переведено до Рівненської обласної клінічної лікарні.

Рівненський обласний центр екстреноїекстреної медичної допомоги