fbpx

Неоголошена інспекція МАГАТЕ відбулася на рівненській атомці

Діліться корисною інформацією з друзями:

Неоголошена інспекція МАГАТЕ відбулася 15 березня на Рівненській Атомній станції.

15 березня з метою дотримання міжнародної угоди між Україною та Міжнародним агентством з атомної енергії відбулася неоголошена інспекція МАГАТЕ у зв’язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ). МАГАТЕ не виявило військового обладнання на українських АЕС

Додатковий доступ інспекторів МАГАТЕ на РАЕС відбувся відповідно до вимог статті 4.b.(i) Додаткового протоколу до Угоди про гарантії в зв’язку з ДНЯЗ з метою перевірки відсутності незаявлених ядерних матеріалів та діяльності. Інспекторами перевірено виробничі приміщення цехів дезактивації та радіоактивних відходів, господарського обслуговування, хімічного та служби контролю металу. Під час додаткового доступу здійснено візуальне спостереження та відбір проб довкілля.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Варто відзначити, плановий візит інспекторів МАГАТЕ відбувся ще напередодні 8-9 березня. Інспектори МАГАТЕ перевірили системи відеонагляду та спостереження на енергоблоці №3, електронні печатки, що встановлені на ковпаки реакторів енергоблоків №№ 1, 2, а також перевірили ядерне паливо, що зберігається в сховищі свіжого палива блоків №№ 1, 2. Обидві інспекції проходили за участю інспектора Держатомрегулювання та фахівців відділу ядерної безпеки. Результати інспекцій – задовільні, цілі досягнуті, а зауваження відсутні.

Читайте також: СБУ Рівненщини викрила чергового зрадника