fbpx
Нова пам'ятна монета.

НБУ презентував обігову пам’ятну монету, присвячену Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України

Діліться інформацією з друзями:

У День Збройних Сил України, 6 грудня 2023 року, в Національному банку відбулася презентація нової обігової пам’ятної монети “Командування об’єднаних сил Збройних Сил України”.

Ця монета продовжує серію “Збройні Сили України” та присвячена Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України – окремому органу військового управління стратегічного рівня всіма міжвидовими та міжвідомчими угрупованнями військ (сил) для проведення об’єднаних операцій за завданням Верховного Головнокомандувача та Генерального штабу Збройних Сил України.

Презентували нову монету Голова Національного банку України Андрій Пишний та Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

На презентації нової монети.

Крім того, участь у презентації взяв військовослужбовець Збройних Сил України, Герой України полковник В’ячеслав Пятаков.

“Ми дякуємо команді Національного банку за плідну співпрацю, надання допомоги та сприяння Збройним Силам України. Нам відомо, що ви завжди всіма силами та можливостями, вашими добрими серцями підтримуєте Збройні Сили України, ми вдячні вам за це. Спільними зусиллями ми здобудемо нашу славетну Перемогу. Ворог, як будь-яка пітьма, обов’язково впаде. З нами Бог, з нами воля українського народу”, – сказав Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

На презентації нової монети.

Джерело: Національний банк України

Читайте також: Стелу пам’яті Героям відкрили на Рівненщині