Найвищий флагшток Херсонської області не встояв до Дня Незалежності

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Херсоні впав найвищий флагшток області, який встановили до Дня Незалежності.

В результаті падіння гігантського флагштока постраждав автомобіль, який знаходився під час монтажу неподалік.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Флагшток, висотою 70 метрів і вартістю близько 8 мільйонів гривень. Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації зазначав, що будували не за рахунок бюджетних коштів — залучали грантові кошти, європейських донорів.

 Металева конструкція флагштока біля Рівненської обласної адміністрації складається із 5 частин по 10 м, має вагу 9,5 тонн. Розмір синьо-жовтого прапора буде складати 8 на 12 метри.

За іронією долі Lexus, на який впав флагшток, належить Віталію Караваєву – чиновнику Херсонської ОГА. Чиновник встиг вибігти з машини за мить до того, як вона перетворилася на купу металу.

Караваєв входить у групу «Шахтарі» і займає посаду заступника директора Департаменту розвитку територій, начальника управління будівництва та фінансового забезпечення. У команді Козира він відповідає за всі будівельні підряди і спілкується з підрядниками. Ймовірно, що він відповідав і за установку прапора і за пошук таємничого спонсора його установки. Автомобіля Lexus в декларації чиновника немає. Повідомляє МОСТ