Курсанти зустрілись з рівненськими ліцеїстами

Курсанти зустрілись з рівненськими ліцеїстами

Діліться інформацією з друзями:

Навчання у військових інститутах викликає цікавість у школярів. У рівненських ліцеях відбуваються профорієнтаційні зустрічі старшокласників, майбутніх випускників, з представниками військових вишів.

25 листопада 2024 року до Рівненського ліцею «Лідер»  завітали представники Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Вони мають на меті  ознайомити майбутніх випускників з військовими професіями. Профорієнтаційну зустріч для учнів, які навчаються в осередку з предмета “Захист України”, провів курсант 4 курсу. 

Про це повідомляє управління освіти міста Рівне.

Першу таку зустріч організовано днями на базі Рівненського ліцею № 12. Її проводили курсанти другого та четвертого курсів Військового інституту Київського національного університету імені Тараса  Шевченка. Вони детально розповіли про специфіку навчання в інституті.

На зустрічі були присутні учні осередку з вивчення предмета “Захист України” та старшокласники ліцею.

Інформація про вступ і навчання у військових інститутах сприятиме підвищенню престижу військових професій та свідомому вибору наших випускників.

 Читайте також: 

  • Чому тріскаються помідори та як цьому запобігти
    Тріщини на помідорах псують їхній вигляд, прискорюють псування та роблять плоди непридатними для консервування. Через тріщини всередину потрапляють мікроби, що може призвести до втрати врожаю.