Наслідки землетрусу поблизу Тернополя відчули у Житомирі

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Вранці в четвер, 23 вересня, на межі Тернопільської та Івано-Франківської областей стався землетрус магнітудою 4,3 бала, повідомив Головний центр спеціального контролю.

«Сьогодні о 06:17:57 засобами Головного центру зареєстровано відчутний землетрус на території України. Попередні розрахунки: координати 48,93 пн.ш. 25,88 сх.д. Тернопільська область, магнітуда М=4.3, розрахункова інтенсивність 5 балів. За повідомленнями, землетрус відчувався людьми на відстані біля 100 км», – сказано в повідомленні.

Як пишуть у коментарях під постом, наслідки землетрусу відчули у Житомирі .

За інформацією сайту VolcanoDiscovery, німецький науково -дослідний центр геологічних наук повідомив про землетрус магнітудою 4,3 в Україні поблизу Чорткова Тернопільської області. Центр землетрусу знаходився на глибині 57 кілометрів.

Виходячи з попередніх сейсмічних даних, землетрус не повинен був завдати значної шкоди, але, ймовірно, багато людей відчували його як легку вібрацію в районі епіцентру.

Слабке потрясіння могло відчуватися в Городенці Івано-Франківської області, розташованій за 18 км від епіцентру, у Бучачі Тернопільської області (за 26 км), Чорткові Тернопільської області (за 32 км), Борщові Тернопільської області (за 42 км), та Коломиї Івано-Франківської області (за 46 км).

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

https://zaxid.net/news/

Діліться корисною інформацією з друзями: