Наслідки ракетного удару ліквідовують у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Наслідки ракетного удару що стався 15 листопада, міська влада допомагає  ліквідовувати рівнянам. Від нього постраждали відразу кілька житлових будинків розташованих неподалік від місця вибуху. Головна причина пошкоджень ударна хвиля.

Уже на наступний день всі пошкодження задокументували, вчора привезли нові віконні рами та склопакети, а сьогодні у пошкоджених будинках кипить робота. Нові вікна встановлюють за міський кошт.         

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

шакирзянЗа словами Секретаря Рівненської міської ради Віктора Шакирзяна цього разу ракетний удар був навіть дещо потужніший, ніж минулого разу.

“Того ж дня, коли стався ракетний удар по об’єкту критичної інфраструктури, провели оцінку завданої шкоди. Одразу долучилися до допомоги з відновлення пошкоджень в будинках. Наразі, намагаємося якомога швидше встановити нові вікна. Бо ж на вулиці холодно, а жити в таких умовах неможливо. Розраховуємо завершити усі роботи до кінця тижня. Головне завдання перед робітниками працювати максимально оперативно. Маємо зробити усе можливе, щоб люди відчували, що вони не залишились сам на сам з бідою.”, – розповів Віктор Шакирзян.

На жаль це не перший ракетний удар, який шкодить житло на Рівненщині. Через ракетний удар у Сарнах пошкоджено електромережу

 Загалом, встановлено буде близько чотирьох десятків вікон. До слова, Віктор Шакирзян запевнив, що у разі повторного ракетного удару місто так само буде готове оперативно відреагувати і в максимально стислі строки прийти на допомогу людям та розпочати роботи з ліквідації наслідків. Окрім цього, вкотре закликає жителів Рівного не нехтувати сигналами повітряної тривоги та перебувати в укриттях, доки вона не завершиться. Бо ж ворог не шкодує ракет, продовжує обстрілювати об’єкти критичної інфраструктури та житлові будинки.

Читайте також: У Рівному планують виділити 29 млн грн на стадіон «Авангард»