Рівненські олімпійці отримають додаткові 2,5 мільйони гривень на квартири

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Депутати облради підтримали цю ініціативу щодо винагороди переможцям Олімпіади.

З обласного бюджету на купівлю житла їм виділять:
▪️Михайлу Романчуку за друге та третє місця – 1,5 млн грн;
▪️Олегу Омельчуку за третє місце – 1 млн грн.

Про це написав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«За ці кошти хлопці зможуть придбати обіцяні владою квартири. Ми пишаємося нашими спортсменами і щиро сподіваємося, що вони відчувають нашу підтримку. Сьогодні, як ніколи, ми  бачимо майбутнє в українському спорті. Саме для цього на Рівненщині та по цілій країні  відбудовуємо інфраструктуру – будуються басейни, стадіони, спорткомплекси. Переконані, що ставлення до спорту суттєво мотивуватиме нашу молодь», – зазначив очільник ОДА.

Нагадаємо, що за завойовані медалі також передбачено одноразові винагороди і з обласного бюджету: Михайлу Романчуку – 273 тис. грн, Олегу Омельчуку – 107 тис. грн, їх тренерам – половина від сум.

Окрім того, впродовж двох років і спортсмени , і тренери будуть отримувати стипендію голови ОДА і обласної ради в розмірі п’яти прожиткових мінімумів. А це на сьогодні понад 13 тис. грн щомісяця.

Також планується включити ремонт приміщення спортивної школи, де займався Михайло Романчук, в президентський проект «Велике будівництво» на 2022 рік. 

Пишаюся нашими олімпійцями і важливо, щоб вони відчували нашу підтримку. Ми відбудовуємо на Рівненщині спортивну інфраструктуру – басейни, стадіони, спорткомплекси. Переконані, що через масовий спорт, народжуються нові олімпійські чемпіони. – написав Коваль.

Діліться корисною інформацією з друзями: