fbpx

Нагороду від Президента отримав Герой з Рівненщини

Діліться інформацією з друзями:

Найвищу державну нагороду від Президента у День незалежності України отримав Герой з Рівненщини. Він вступив у нерівний бій із противником. Завдяки цьому з поля бою евакуювали поранених і загиблих українських воїнів.

Про героїчний вчинок земляка розповіли журналісти. Після пекельного бою про Івана Кишенка побратими написали

“Кулеметник зі сталевими…нервами. Вистояв і повернувся.”

Житель села Люхча у числі перших добровольців вступив до бригади наступу «Сталевий Кордон», ще на початку її формування. Пройшов усі етапи підготовки і неодноразово демонстрував героїзм і майстерність у реальних боях.

Нацгвардійці після роботи артилерії отримали контузії та, зважаючи на кількість ворожих штурмовиків, готові були прийняти свій останній бій. Врятував побратимів героїчний вчинок прикордонника Івана на псевдо «Шпак».

Поранений солдат Держприкордонслужби відмовився евакуюватися, а висунувся зі своїм кулеметом на вогневу позицію. Це дозволило побратимам відійти, оскільки ворог переніс вогонь на Івана. Він не лише забезпечив утримання рубежу, а й здійснював евакуацію загиблих, поранених побратимів із поля бою, надавав їм невідкладну медичну допомогу.

Невдовзі кулемет прикордонника затих і побратими подумки попрощалися з героєм. Іван не виходив на зв’язок та вважався безвісти зниклим. Але вже наступного дня поранений воїн добрався до свого підрозділу та ще й зі своїм кулеметом. Жартує: «Повернувся з того світу — ворога мочити!».

24 серпня 2023 року Володимир Зеленський вручив орден «Золота Зірка» Герою України Іванові Кишенку на Софійській площі у Києві.

  • Дрони від Рівненської громади отримали українські захисники Харківщини
    Цими вихідними, Віктор Шакирзян разом зі своїм заступником Артемом Ганущаком вирушив на Харківщину, де сили оборони України героїчно стримують переважаючі сили ворога. Метою візиту було оперативно передати нашим захисникам від Рівненської територіальної громади розвідувальні дрони та системи супутникового зв’язку.…