На замовлення роботодавця із Дубровиччини підготували кваліфікованого бармена

Діліться корисною інформацією з друзями:

На замовлення роботодавця із Дубровиччини підготували кваліфікованого бармена у Рівненському навчальному закладі.

Олександр Фурсович із міста Дубровиця Сарненського району, котрий здобув професію «Бармен» на замовлення роботодавця на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за дуальною формою навчання. І вже розпочинає роботу в доброму гуморі та з оптимізмом.

«За хорошої роботи бармен може отримувати від 10 тис.грн», – знає Олександр.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На жаль, суворі умови воєнного стану, погодинна подача електроенергії, комендантська година, звісно ж, ускладнюють роботу кафе, де працює випускник, та впливають  на доходи закладу. Але це тимчасово, це вимушено та на спільну потребу громади – впевнені підприємці і таки утримують свій «фронт», працевлаштовують робітників, роблять ставку на мирне життя і сумлінну роботу.

Молодий чоловік задоволений навчанням, адже, маючи освіту, власну справу та попередній досвід роботи зварником, масажистом, сушистом,  працювати за цими професіями вже не зміг: спочатку через карантин, тепер через війну. Якось спостерігав за роботою знайомого бармена, сподобалося. Втративши роботу і дохід став на облік до Дубровицької районної філії Рівненського обласного ЦЗ та обрав професійне навчання. За 2,3 місяця безробітний опанував нові професійні знання та здобув новий досвід. Він паралельно із навчанням господарював (виробниче навчання і виробнича практика) за барною стійкою кафе «Український дворик».  Новий робітник здобуває й нових клієнтів. Сільські мешканці Берестя довіряють професійному бармену, задоволені новим форматом роботи кафе.

Кваліфікований бармен пропонуватиме відвідувачам різні види кави: еспресо, американо, капучино, алкогольні напої – глінтвейни, шоти, лонги та неодмінно гарний настрій і позитивні емоції. Віримо і наближаємо Перемогу разом!

Читайте також: На Рівненщині попрощалися з Героєм Миколою Яремчуком

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua.