На внутрішніх маршрутах Рівненщини можуть застосувати обмеження для не вакцинованих

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!
Сьогодні, 23 жовтня, було прийнято рішення про перехід Рівненської області до «червоної зони» карантину з вівторка.
При цьому обласною комісією ТЕБ та НС рішення про призупинення роботи громадського транспорту на внутрішньообласних маршрутах не приймались.

На цьому наголосив начальник управління інфраструктури і промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Він відзначив, що на даний час перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міжобласного сполучення здійснюється лише при наявності у водіїв та пасажирів сертифікату вакцинації чи негативного результату ПЛР тесту або експрес-тесту.

«Звертаю увагу, що у зв’язку із віднесенням Рівненської області до «червоної» зони, при перевезенні пасажирів на внутрішньообласних автобусних можуть бути застосовані обмеження, які вже діють на міжобласних маршрутах», – зазначив Федір Мисюра.

У зв’язку з цим, рекомендуємо терміново провести роз’яснювальну роботу серед персоналу, в т.ч. з водіями транспортних засобів, щодо необхідності обов’язкового проведення вакцинації.

Нагадуємо, з 21 жовтня набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Правила перевезень не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів.

Наразі норми не застосовуються до міських та внутрішньообласних перевезень.

Діліться корисною інформацією з друзями: