fbpx

На Рівненській АЕС відбудеться планове протиаварійне тренування

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненській АЕС відбудеться спільне з Дирекцією НАЕК «Енергоатом» загальностанційне протиаварійне тренування за участю представників міністерств та відомств, місцевих органів виконавчої влади.

Планове тренування відбудеться 15-16 листопада поточного року на рівненській АЕС. Його тема «Комунальна аварія на ВП РАЕС». Мета навчання — перевірка готовності, відпрацювання та вдосконалення дій системи аварійного реагування при виникненні радіаційної аварії та ліквідації її наслідків на підприємстві. Також буде проведена перевірка організації захисту персоналу підприємства, цивільного населення і навколишнього середовища.

Про це повідомляє пресслужба РАЕС

До тренування будуть залучені: представники Дирекції НАЕК «Енергоатом», відокремлених підрозділів Компанії, зокрема інших АЕС, ВП АТЦ та ВП АРС; Держатомрегулювання, Міненерго, МОЗ, інших міністерств і центральних органів виконавчої влади.

На промисловому майданчику участь у тренуванні візьмуть: штаб керівника аварійними роботами на майданчику, члени аварійних груп та бригад; оперативний персонал і персонал зовнішніх формувань, зокрема представники Нацгвардії, ДСНС України та КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня», представники Держатомрегулювання на РАЕС, органів управління сил та засобів територіальних підсистем єдиної системи цивільного захисту, функціональних і територіальних підсистем регіонального та місцевого рівнів, інших зовнішніх органів, установ та організацій.

Наголошуємо, що в ході проведення тренування будуть виконуватись практичні відпрацювання з залученням спеціальної техніки, ввімкненням електросирен та засобів оповіщення.

Просимо населення зберігати спокій.

Читайте також: Проєкт «єРобота» допоміг стоматологині з Рівненщини здійснити мрію