На Рівненщини чоловік мав намір виготовляти метамфетамін

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Суд ухвалив вирок обвинуваченому чоловіку, який мав намір виготовляти метамфетамін

 Досудовим розслідуванням встановлено, що у грудні 2018 року чоловік придбав складові частини обладнання, а також інгредієнти для виготовлення психотропної речовини «метамфетамін». Склав та зберігав пристрій обвинувачений у селі Городок, Рівненського району. У січні 2019 року чоловіка викрили, а обладнання вилучили.

Вироком Залізничного районного суду м. Львова від 15.09.2020 затверджено угоду про визнання винуватості. Чоловіка визнано винним та присуджено максимальну, передбачену санкцією статті,  міру покарання у вигляді штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Швеція в ООН виступила за глобальний доступ до COVID-вакцини

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Учаснику 4 і 7 експедиції на Антарктиду – Олександру Міхо потрібна допомога


Прокурорами Рівненської обласної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно 40-річного  жителя Рівненського району, який вчинив злочин, передбачений ч. 1 ст. 313 КК України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Пресслужба Рівненської обласної прокуратури

Діліться корисною інформацією з друзями: