fbpx
Маленька дівчинка тримається за огорожу.

На Рівненщині запрацює Центр захисту прав дитини

Діліться інформацією з друзями:

Про результати діяльності за минулий рік та плани на 2024-й розповів представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Рівненській області Олександр Корнійчук під час брифінгу у Рівненській ОВА.

Модерував захід в.о. директора Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій ОДА Олександр Корольчук.

Під час брифінгу.

«Цьогоріч велика увага приділятиметься правам неповнолітніх. Діти – один з найважливіших напрямків нашої діяльності. Ми бачимо, як росія продовжує викрадати і депортувати наших дітей. Ми працюємо і робимо все для того, аби усіх повернути назад в Україну. Кожне повернення – унікальна спецоперація», – зазначив представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Рівненській області.

Олександр Корнійчук анонсував відкриття на Рівненщині Центру захисту прав дитини.

«Ми відкриваємо його у партнерстві з Корейською агенцією з міжнародного співробітництва КОІСА. Сьогодні вже ведеться певна праця. Протягом цього року Центр запрацює, для того аби ми мали якісні умови роботи з дітками, в тому числі з тими, яких повертаємо з-за кордону», – поділився спікер.

Також Олександр Корнійчук розповів про деякі зміни в роботі Офісу Уповноваженого з початку дії воєнного стану, особливості захисту прав дітей та військовополонених, а також їх сімей під час дії воєнного стану.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: Вміст «пакунку малюка» у 2024 році зміниться