fbpx

На Рівненщині замінюють системи повітряного оповіщення

Діліться корисною інформацією з друзями:

Рівненська обласна військова адміністрація поетапно замінює обладнання системи повітряного оповіщення. Крім того, поступово збільшується кількість гучномовців та електросирен.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА .

“В області функціонує автоматизована система централізованого оповіщення, яка має дві складові: аналогову – “Сигнал-ВО” та цифрову – “Озон-С”. Аналогову створено ще у 1978 році. Її обладнання морально застаріле. Запчастини не виробляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове», – зазначив Віталій Коваль.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Очільник області також додав, що наразі в області є 73 електросирени та 121 гучномовець в обох системах. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем оповіщення були залучені й територіальні громади області для встановлення систем оповіщення «Вуличне радіо». У населених пунктах Гощанської ТГ вже запустили п’ять таких апаратів. Ще у 25 громадах тривають будівельні роботи.
Віталій Коваль підкреслив, що сьогодні необхідно використовувати всі можливості для якісного та своєчасного попередження про загрози з повітря.

Рівненська обласна державна адміністрація