На Рівненщині захворів голова обласної ради

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Сергій Кондрачук повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, що хворіє і нині перебуває на лікарняному. Почувається добре і працює віддалено та навіть приймає відвідувачів. 

«Позавчора ввечері піднялася у мене температура. Ну, думаю, доїздився по закладах… Але, дякувати Богу, ні проведені вчора два швидкі тести на антиген, ні ПРЛ, результат якого отримав сьогодні, не показали такого небажаного діагнозу.Проте, невеличка температура все одно є, певна слабкість відчувається, а тому кілька днів (сподіваюсь, не довше!) я на лікарняному. Точніше, працюю вдома. І знаєте, що я вам скажу Впіймав себе на думці, що сьогодні я зробив більше роботи, ніж якби був на робочому місці», – написав голова облради.

Також він похвалився, як йому вдалося вдома облаштувати робочий кабінет:

«Я завжди мріяв мати вдома власний куточок (простір, кімнату), де все буде так, як хочу я❤️. І от, нарешті, я ніби зробив усе більш-менш так, як хотів (лише «Небесну Сотню» Юрка Журавля переніс в кабінет голови облради). А все решта наче геть по-моєму! Знайшли своє місце мої колекції, які збирав ще з дитинства: значків, марок, бонів, «монет» (пишу в лапках, бо вкотре нагадую, що все цінне☝️ зі старовини, що я збирав чи не протягом всього життя, свого часу передав Здолбунівському історико-краєзнавчому музею, на останній світлині до цього допису навіть відповідне фото передачі із директором музею є). Тепер є в моєму кабінеті військовий квиток мого прадіда по маминій лінії, свідоцтво про народження прабабці по татовій лінії, родинна Біблія».

 

Діліться корисною інформацією з друзями: