fbpx

На Рівненщині вимушені переселенці обирають професійне навчання

Діліться інформацією з друзями:

У рамках тісної співпраці Рівненського центру ПТО ДСЗ та ГО «Рокада» тривають зустрічі представників закладу освіти із вимушеними переселенцями.

«Ми проводимо профорієнтаційні зустрічі із людьми, що в умовах війни втратили житло, роботу, та не втрачають віри і прагнення жити далі! Великий спектр робітничих професій, за якими ми навчаємо безробітних, дозволить новим мешканцям області опанувати справу, яка затребувана на ринку праці», – ділиться заступниця директора Руслана Бодренко. Взаємодія із активістами та представниками ОТГ сприяє наповненню громад кваліфікованими кадрами, підготовці робітників на замовлення роботодавців, популяризації професійного навчання.

Так, у Демидівщині представники закладу освіти ознайомили мешканців із можливістю здобути професійну освіту та працювати за новим фахом. Завідувач Млинівського навчального відділення РЦПТО ДСЗ Анатолій Смалько презентував освітні послуги, а директор Демидівської районної філії РОЦЗ Михайло Фінюк  розповів про потреби роботодавців краю в робітничих  кадрах.

Для шукачів роботи – вимушених переселенців, ініціювали також інформаційний семінар. На базі Млинівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості із переселенцями зустрічалися представники Млинівського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ. Під час зустрічі присутнім було презентовано освітні послуги, робітничі професії та умови навчання  і проживання. На семінарі були присутні також спеціалісти місцевого Управління праці та соціального захисту.

У Рівненському районі, в Березнівській та Малолюбашанській ОТГ, зустрічалися із переселенцями Луганщини, Денеччини, Херсонщини і Дніпропетровщини. Серед запропонованих до навчання професій, учасники зустрічі вподобали, зокрема, манікюрника і кравця. Представники Костопільського навчального відділення РЦПТО ДСЗ та Костопільської РФ Рівненського ОЦЗ детальніше розповіли про специфіку навчання, ринок послуг і швейну галузь Рівненщини.