fbpx

На Рівненщині вилучено бурштину майже на мільон гривень

Діліться інформацією з друзями:

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, на Рівненщині у приватних помешканнях виявлено та вилучено 73 кг каміння бурштину.

В межах кримінального провадження, на підставі ухвал слідчого судді, слідчими СУ ГУНП в Рівненській області 16.05.2020 проведено 3 обшуки у приватних помешканнях осіб на території Володимирецького району, за результатами яких виявлено та вилучено 73 кг каміння бурштину на загальну суму близько 700 тис. грн., 2 мотопомпи, станки для оброблення бурштину, пожежні рукави тощо.

Також, слідчим за погодженням із прокурором слідчому судді Рівненського міського суду скеровано клопотання про арешт вилученого «сонячного» каменю та іншого майна, з метою його подальшого дослідження у кримінальному провадженні та проведення відповідної судових експертиз.У вказаному кримінальному провадженні на даний час трьом особам уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345, ч. 2 ст. 342 КК України, та вживаються заходи з метою притягнення до визначеної законом відповідальності інших осіб, причетних до вчинення вищевказаних кримінальних правопорушень.

Прокуратурою продовжується робота щодо протидії незаконним операціям з бурштином.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»