На Рівненщині викрили групу старателів

Прокуратура Рівненської області оголосила про підозру групі осіб, до якої входили шестеро мешканців Рівненщини, у вчиненні незаконного видобутку бурштину.

За інформацією пресслужби прокуратури Рівненської області, 6 учасників групи ‑ жителі Сарненського району, здійснювали незаконний видобуток бурштину. Протиправну діяльність викрито та припинено спільними зусиллями працівників Управління Служби безпеки України в Рівненській області та Головного  управління  Національної поліції в Рівненській області, за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури.

Як з’ясовано, на початку березня 2020 року, група осіб за попередньою змовою та за допомогою заздалегідь приготовленого спеціального обладнання, здійснювала незаконний видобуток дорогоцінного каміння бурштину-сирцю на території земельної ділянки, що розташована у смт Клесів.Під час слідчих (розшукових) дій вилучено знаряддя вчинення злочину, а саме: 3 транспортні засоби, 8 мотопомп, 23 пожежні рукави, на яке в подальшому слідчим суддею накладено арешт.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

 

Діліться корисною інформацією з друзями: