fbpx

На Рівненщині виявлено факт незаконного користування землею

На Рівненщині виявлено факт незаконного вибуття з розпорядження підприємства Державної кримінально-виконавчої служби області земельної ділянки з нормативною грошовою  оцінкою понад 2 млн грн. Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Рівненською місцевою прокуратурою виявлено обставини, що можуть свідчити про неналежне виконання службовими особами одного з підприємств Державної кримінально-виконавчої служби області своїх службових обов`язків. Внаслідок чого з користування та розпорядження даного підприємства фактично вибула земельна ділянка площею 0,8455 га, нормативна грошова оцінка якої становить понад 2 млн гривень.

За результатами проведеної наглядової перевірки з`ясовано, що вказана ділянка безпідставно та безплатно передано в користування одному з приватних підприємств. Ділянка знаходиться у місті Рівному і належить підприємству ДКВС. Її цільове призначення –  будівництво та обслуговування  будівель громадської забудови (для обслуговування розвантажувальної площадки і залізничної вітки). Як засвідчила перевірка, приватне підприємство використовує земельну ділянку ДКВС не за призначенням, оскільки на ній розміщено будівельні матеріали, встановлено тимчасові споруди, пилорама, кран-балка та автотранспортні засоби.

За цим фактом місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди державним інтересам).

Матеріали кримінального провадження для подальшого досудового розслідування скеровано до СВ Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»