На Рівненщині відзначили найефективніших голів ОСББ 

Знагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення в Рівненській ОДА нагородили найбільш активних та ефективних голів ОСББ.
«Рівненщина вже декілька років – у лідерах серед регіонів України за напрямом енергоефективності. Останній рейтинг Мінрегіону довів – ми на правильному шляху. За результатами 2020 року маємо перше місце. Енергоефективність житлових будинків тісно пов’язана із діяльністю ОСББ. Щиро дякуємо вам за таку складну і водночас, важливу роботу», – зазначила у вітальному слові Людмила Шатковська.
Наразі на Рівненщині функціонує 1093 ОСББ, які обслуговують 1192 житлові будинки. 100 з них створено протягом минулого року. Робота у цьому напрямку триває.
Лише у 2020 році відшкодування на енергоефективні заходи отримали понад 16 тисяч жителів краю та півтисячі ОСББ та житлових кооперативів, на що з обласного бюджету виділили 4,6 мільйонів.
Відповідно до розпорядження голови ОДА, Почесними грамотами нагороджено п’ятьох голів ОССБ, членів ГО «Ресурсний центр підтримки ОСББ Рівненщини»:
Петра Будько (ОСББ «Шухевича 2» м.Рівне),
Стець Іванну (ОСББ «БОС 330» м.Рівне),
Верещук Віктора (ОСББ «КНЯЗЬ ОСТРОЗЬКИЙ» м.Рівне),
Пікулу Світлану (ОСББ «ДРУЖБА РІВНЕ» м.Рівне),
Цьомах Ольгу (ОСББ «БУДІВЕЛЬНИКІВ 29» з Вараша).
Діліться корисною інформацією з друзями: