На Рівненщині відзначили юних та молодих науковців

Напередодні Дня науки України, дослідники, винахідники та вчені отримують вітання та нагороди від керівництва області.

Відзначення молодих науковців у Рівному.
Учасники відзначення молодих науковців Малої академії наук та молодих вчених області.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

На великій сцені Рівненського академічного українського музично-драматичного театру свої винагороди одержали 59 юних науковців Малої академії наук та 7 молодих вчених області.

«Не зупиняйтеся і не сходьте з єдиного правильного шляху — мрійника. Адже сьогодні таланти, ідеї, думки потрібні нашій країні. Кожна ваша робота – це перемога, кожен ваш винахід – це здобуток України. МАН — найбільша освітня програма з розвитку креативності», — сказав начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Нагадаємо, в здобутку Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 12,5 тисячі науково-дослідних робіт, 67 патентів на корисні моделі, пів сотні посібників.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін зауважив, що цьогоріч юні науковці МАНу змагалися у 61 секції. А нині у Києві борються за першість.

«Мала академія наук випустила 23 тисячі вихованців. Варто тут згадати й наставників, які допомагають нашій молоді. Хочу подякувати Андрію Романіву з Національного університету водного господарства, який має 340 переможців», — сказав Сергій Подолін.

Також відзначили й 7 молодих вчених: Павла Волка, Вікторію Никончук, Сергія Шатного, Анастасію Шатну, Андрія Сидора з НУВГП, Марію Матвійчук з Острозької академії, Романа Сачука з РДГУ. Вони отримали сертифікати на премію голів Рівненської ОДА та облради.

Одноразову грошову виплату молоді науковці отримали за вагомі досягнення у галузі фундаментальних та прикладних досліджень, а також науково-технічних розробок.

Відзначення молодих науковців у Рівному.

Рівненська ОДА

Читайте також: Реєстрація нерухомості на порталі Дія тепер доступна на Рівненщині

%d блогерам подобається це: