fbpx
Відзначення Дня Соборності України.

На Рівненщині відзначають День Соборності України

Діліться інформацією з друзями:

Рівненська область відзначає державне свято – День Соборності України. Саме 22 січня 1918 року українська незалежність була проголошена вперше. А вже через рік на Софійському майдані в Києві відбулось об’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.

З нагоди державного свята представники влади – начальник Рівненської військової адміністрації Олександр Коваль, голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш, секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян та заступник міського голови Рівного Євгеній Іванішин, військові, силовики та громадськість Рівненщини поклали квіти до пам’ятного знаку «Загиблим за Україну», що на майдані Магдебурзького права Рівного.

Покладання квітів.

Також до покладання приєдналися і переселенці. Зокрема, представники Чмирівської сільської військової адміністрації, що з Луганщини.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто загинув за Україну.

«Пройшло понад сто років, з тих пір українці пройшли через багато випробувань, здобувши, зрештою, власну незалежну державу у 1991 році. Нині – новий виклик. Втім, у відповідь на російську агресію ми щодня доводимо світу свою згуртованість. Представники різних регіонів разом протистоять окупанту, адже мета у нас одна – незалежна, демократична і соборна Україна», – зазначив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Пам'ятний знак "Загиблим за Україну" в Рівному.

Джерела: Рівненська ОДА, Рівненська міська рада

Читайте також: Моновистава про душу України та музичний цикл “Пори року” звучатимуть у Рівному