fbpx

На Рівненщині тричі за добу “мінували” ліцеї

За минулу добу рятувальники Рівненської області ліквідували три пожежі та чотири рази виїжджали на надання допомоги населенню.

На Рівненщині кожного дня рятувальники отримують повідомлення не тільки про пожежі, а й про псевдомінування ліцеїв. 14 вересня о 08:47  с. Деражне, вул. Хмельницького, Деражненської ТГ, Рівненського району.  В приватному господарстві вогнем пошкоджено покриття та перекриття  дерев’яного житлового будинку на площі 40 м.кв. Причина та збитки встановлюються.

14 вересня о 09:47  поблизу с. Грабів, Зорянської ТГ, Рівненського району.  Загоряння побутового сміття на площі 1 га. Причина та збитки встановлюються.

14 вересня о 14:45  поблизу с. Сіянці, Острозької ТГ, Рівненського району.  Загоряння сухої трави та чагарника на відкритій території на площі 0,8 га. Причина та збитки встановлюються.

14 вересня о 07:33  м.Костопіль, вул. Лятуринської.  Надання допомоги після повідомлення про замінування ліцею, виклик не підтвердився.

14 вересня о 08:40  м.Рівне, вул. Коновальця.  Надання допомоги після повідомлення про замінування ліцею, виклик не підтвердився.

14 вересня о 08:54  с. Висоцьк, вул. Містечкова.  Надання допомоги після повідомлення про замінування ліцею, виклик не підтвердився.

14 вересня о 18:40  м. Вараш, вул. Комунальна, Вараського району.  Надання допомоги по діставанню котеняти з каналізаційного люка.