На Рівненщині судитимуть за незаконне перевезення бурштину

Діліться корисною інформацією з друзями:

Справу стосовно 46-річного жителя Рівненщини, який незаконно перевозив 35 кг бурштину, Сарненська місцева прокуратура скерувала до суду.

Сарненська місцева прокуратура здійснювала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно 46-річного жителя Рівненщини, який незаконно перевозив бурштин. Його злочин був передбачений ч. 1 ст. 240-1 КК України (незаконне придбання, зберігання та перевезення бурштину, законність походження якого не підтверджується відповідними документами).

У ході слудства було встановлено, що чоловік, переслідуючи корисливі мотиви, у січні 2020 року придбав у невстановлених осіб каміння бурштину. У подальшому намагався його перевезти мотоциклом у багажнику до місця свого проживання. Під час перевезення вказаний бурштин загальною масою 35,7 кг був виявлений та вилучений працівниками правоохоронного органу.   

В ході досудового розслідування кримінального провадження між прокурором та підозрюваним укладено угоду про визнання винуватості, яку в подальшому 05.02.2020 скеровано до Зарічненського районного суду Рівненської області для розгляду по суті. 

Довідково: за вчинення інкримінованого злочину передбачена відповідальність у виді штрафу від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»