fbpx

На Рівненщині слухачі закладу професійно-технічної освіти влаштували виїзну перукарню

Діліться інформацією з друзями:

3-го грудня світова спільнота відзначає День людей з інвалідністю. Щорічно Рівненська обласна служба зайнятості та Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ активно долучаються до проведення заходів з нагоди цієї дати.

 2 грудня Рівненський центр ПТО ДСЗ завітав до КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» Рівненської обласної ради. Слухачі закладу освіти – майбутні кваліфіковані перукарі гостинно запросили у виїзний, імпровізований салон – перукарню мешканців центру реабілітації.

Заступниця директора РЦПТО Руслана Бодренко коментує: «27 клієнтам було виконано красиві зачіски та стрижки. Наші слухачі та педагоги поділилися не лише майстерністю, але й теплотою сердець».

Майстриня виробничого навчання Наталія Мосійчук поділилася: «Це важливий і цінний досвід для наших слухачів, особливий формат роботи та комунікацій». Щира, тепла атмосфера, турбота про людей похилого віку та життєствердна енергія початківців додали особливого настрою та справжнього свята усім присутнім. Під час заходу старша майстриня РЦПТО Ірина Танасюк організувала чудовий майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок: «Традиція створювати символічні ляльки сягає сивої давнини. Наші предки вірили, що зроблена своїми руками, мотанка-берегиня захистить від злої долі, вбереже сімейне щастя, даруватиме успіх та добробут своїм господарям». До виготовлення українських мотанок долучилися усі охочі. Вироби залишилися у центрі інвалідів та зігріватимуть теплими спогадами про цікаву зустріч.

3 грудня заклад освіти відвідав Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина». У особливому центрі тривав Фестиваль талантів «Щоб дійти до мети, треба перш за все йти!». Заступниця директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко делегувала присутнім найкращі вітання від освітян, презентувала не лише чудовий освітній заклад, але й теплі душевні емоції, з якими до дітей завітали слухачі РЦПТО за професіями «Перукар (перукар-модельєр)» та «Візажист». За найкращими традиціями партнерства та добрих стосунків, заклад освіти  підтримує своїх колег, ділиться із вихованцям важливою, цікавою інформацією, надає професійні послуги з перукарства, кондитерства, візажу, кравецької справи… та запрошує на навчання. Кожен із особливих старшокласників може обирати улюблену професію та спробувати сил у професійному навчанні. Зауважимо, що випускник «Особливої дитини» Максим Мороз став одним із учасників унікального проекту «Іди і роби!», здобув професію кондитера і нині успішно працевлаштований разом із одногрупниками.

Директор реабілітаційного центру Ольга Петух, секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян та очільник Управління освіти міста Рівного Богдан Турович подякували майбутнім перукарям і візажистам за сумлінну роботу, щиру атмосферу та чудові комунікаційні якості. Рівненська міська рада відзначила заклад освіти в особі Руслани Бодренко подякою за багаторічну співпрацю та безкорисливу допомогу людям з інвалідністю.