Рятувальники Рівненщини ліквідовують наслідки загоряння сухої трави

Вчора, 12 травня, на Рівненщині загасили 9 пожеж. більшість з них була спровокована загорянням сухої трави та чагарнику.
У Корці, вул. Володимирська. Загоряння сухої трави та чагарника на відкритій території на площі 0,25 га.
 Поблизу с. Нивецьк, Дубровицької ТГ, Сарненського району. Загоряння сухої трави та чагарника на відкритій території на площі 0,25 га.
У селі Антонівка, вул. Залізнична, Антонівської ТГ, Вараського району в приватному господарстві. Вогнем знищено стіг сіна вагою 2 тони.
 У селі Сновидовичі, вул. Радянська, Рокитнівської ТГ, Сарненського району в приватному господарстві. Вогнем знищено господарську будівлю (дерев’яна, крита шифером, розміром 8х5м).
Поблизу села Заболоття, Вараської ТГ, Вараського району. Загоряння сухої трави та чагарника на відкритій території на площі 0,15га.
У селі Липки, вул. Незалежності, Гощанської ТГ, Рівненського району в приватному господарстві. Вогнем пошкоджено господарську будівлю (дерев’яна, крита шифером, розміром 8х5м). Також вогнем пошкоджено 15 м.кв. покрівлі та перекриття сусідньої господарської будівлі.
Поблизу с. Здовбиця, Здовбицької ТГ, Рівненського району. Загоряння сміття на відкритій території на площі 250 м.кв.
Поблизу с. Новорічиця, Зарічненської ТГ, Вараського району. Загоряння сухої трави та чагарника на відкритій території на площі 0,3 га.
У місті Дубровиця, вул. Гагаріна в приватному господарстві вогнем знищено 16 м.кв. покрівлі та перекриття господарської будівлі (дерев’яна, крита шифером, розміром 4х4м).
 Обійшлося без жертв.
Діліться корисною інформацією з друзями: