На Рівненщині продовжують садити ліс

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині лісівники садять ліс в рамках реалізації програми Президента України «Зелена країна». Про це повідомили з Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Уже висадили 600 тис штук сіянців основних лісоутворюючих порід. У лідерах з осінньої посадки лісових культур лісівники ДП «Костопільський лісгосп», ДП «Рафалівський лісгосп», ДП «Рокинівський лісгосп», ДП «Сарненський лісгосп».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Від початку року в області висаджено 3090 га лісових культур, але роботи з лісовідтворення на землях державного лісового фонду тривають.

Також лісівники вже готуються до весняної лісокультурної кампанії 2023 року: завершують роботи по заготівлі лісового насіння та проводять підготовку ґрунту.

На території Березнівського лісництва ДП «Березнівський лісгосп» садили лісові культури в рамках реалізації екологічної ініціативи Президента України “Зелена країна” учасники проєкту “Сталий розвиток Рівненської області в умовах зміни клімату”, яка відбулася на базі Надслучанського інституту НУВГП. У результаті, спільними зусиллями на площі 1 га, було висаджено більше 8 тис. сіянців сосни і берези. 

Вихованці  Вовковиївського учнівського лісництва «Діброва» та відвідувачі гуртка «Юні лісівники» КЗ «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради допомогали висівати жолуді дуба звичайного у розсаднику Вовковиївського лісництва ДП «Дубенський лісгосп».

https://7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2022/10/lis-sadiat2.jpg

https://7dniv.rv.ua/wp-content/uploads/2022/10/lis-sadiat2.jpg