На Рівненщині презентують міжрегіональний туристичний проєкт «Via Regia Ukraine»

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Сьогодні 27 жовтня о 12.00 у Рівненській ОДА відбудеться презентація масштабного  міжрегіонального культурно-туристичного проєкту «Via Regia Ukraine».

Ініціативою передбачено розвиток української частини Великого культурного шляху Ради Європи Via Regia, який пролягає територією України через міста: Дубно, Рівне, Острог, Львів, Броди, Городок (Львівська область), Луцьк, Володимир-Волинський, Радомишль, Житомир та Київ.

Спікери:

– заступник голови ОДА Сергій Гемберг;

– директор Державного історико-культурного заповідника м. Дубно Леонід Кічатий;

– проєктний менеджер проєкту Микола Мандзюк;

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

– PR-менеджер проєкту Андрій Герасимчук.

Під час презентації відбудеться пряме включення із містами-учасниками.

Місце проведення – к.601.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Буде проводитися онлайн трансляція заходу за посиланням: 

https://meet.google.com/gpo-ibtw-ckt?fbclid=IwAR2LEfBrcbdyHMKzMcrvM8aVLKvgcbc-gX40O248_Y1vefhRRkFVXPYj2wE 

Довідка

Ініціативу реалізовують за підтримки УКФ та Асоціації культурно-мистецьких центрів, а також за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА у співпраці з європейськими партнерами – Європейським культурно-інформаційним центром в Тюрінгїі (м. Ерфурт, Німеччина).

В рамках проєкту було проведено експедицію, під час якої відзнято більше 120 культурних об’єктів та пам’яток архітектури 5 областей України (Київська, Житомирська, Рівненська, Волинська, Львівська). Фото та відеоматеріали стануть основою для наповнення сайту, який буде доступний на 3-х мовах.

Окрім того, в рамках української частини найбільшого фотоконкурсу у світі «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) представлено окрему номінацію «Via Regia Ukraine». Світлини, зроблені під час експедиції посприяють гідному представленню культурної спадщини Рівненщини та ще 4-х областей у конкурсі.

Наразі, команда проєкту «Via Regia Ukraine» вже завершила робота над створенням 12 промороликів, які можна переглянути на офіційному ютуб-каналі проекту за цим посиланням https://www.youtube.com/c/ViaRegiaUkraine/

Діліться корисною інформацією з друзями: