На Рівненщині поліція збільшила кількість екіпажів, які слідкують за безпекою руху

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

За шість місяців 2021 року на території області зареєстровано 1568 дорожньо-транспортних пригод, що на 25 % більше ніж за аналогічний період минулого року (2020 рік –1252 ДТП, 2019 – 1153).  

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Рівненської області.

Утім, за вказаний період у порівнянні із минулорічним зменшилася кількість автопригод із постраждалими та загиблими: 331 – 2021, 352 — 2020 та 57 — 2021, 63 – 2020 відповідно.
Найбільше ДТП в області скоєно за півроку через перевищення безпечної швидкості — 1003. Також серед основних причин — порушення правил маневрування, недодержання дистанції, керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Із метою зниження аварійності, запобігання загибелі та травмуванню людей на вулично-дорожній мережі на Рівненщині поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів, який триватиме до 20 серпня.

На Рівненщині поліцейські посилюють заходи у сфері безпеки дорожнього руху, збільшується кількість екіпажів поліції, зокрема на найбільш аварійних ділянках доріг, на автошляхах, які ведуть до місць масового відпочинку громадян.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Поліцейські виявлятимуть факти порушення учасниками дорожнього руху ПДР, що призводять до ДТП.

Працівники груп реагування патрульної поліції УПД ГУНП та Управління патрульної поліції в Рівненській області перевірятимуть дотримання ПДР власниками двоколісних транспортних засобів, велосипедистів і пішоходів.

Поліцейські звертаються до усіх громадян дотримуватися правил дорожнього руху, наголосити про них дітям й бути обачними.

Діліться корисною інформацією з друзями: