fbpx

На Рівненщині почали подавати заяви в Дію за пошкоджене житло

Діліться інформацією з друзями:

У результаті ракетних ударів на Рівненщині було пошкоджено понад 200 об’єктів, які розташовані у дванадцяти громадах. З них – 126 житлові. Більшість, а саме 123, були оперативно відновлені спільними зусиллями влади, бізнесу та партнерів.

Про це йшлося під час наради щодо особливостей реалізації програми «єВідновлення» в області під головуванням заступниці голови ОДА Людмили Шатковської.

«У Рівненській області не надто великі руйнування житлового фонду у порівнянні з іншими регіонами. Разом з тим, у всіх громадах, де відбулися пошкодження мають бути створені комісії, які встановлюватимуть підстави для грошової компенсації. На сьогодні у Реєстр пошкодженого майна внесено 174 об’єкти з області. Власники подали в «Дію» 3 заяви», – повідомила Людмила Шатковська.

За результатами наради Людмила Шатковська доручила департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації детально надати роз’яснення щодо покрокових дій для постраждалих громад, а також з’ясувати відповідність поданих заяв.

Нагадаємо, в країні запрацював державний сервіс «єВідновлення». Це підтримка людей, які потребують ремонту будинків або квартир після пошкоджень війною. Заявки подаються у «Дії». Кошти можуть бути направлені тільки на придбання будівельних матеріалів або проведення будівельних робіт.

Наразі йдеться про знищене та пошкоджене майно, яке не було відремонтоване. Разом з тим, як заявив Президент України допомогу також мають отримати й ті люди, які змогли своїми силами відновити пошкоджене житло.

«Рівність у допомозі – це дуже важливо, і відповідний алгоритм потрібен. Наступний крок – відшкодування за втрачене житло. І це буде», – додав Володимир Зеленський.

Рівненська ОВА

Читайте також: Викрито підпільний цех з обробки бурштину