На Рівненщині не планують закривати амбулаторію в Квасилові

Діліться корисною інформацією з друзями:

Про це повідомила староста селища Квасилів Віта КИСІЛЬОВА. Так вона спростувала чутки про закриття цього медзакладу.

Нагадаємо: з кінця червня амбулаторія призупинила роботу на час ремонту. Триває оформлення документації. Очікується, що до ремонтних робіт приступлять у вересні.

Тимчасово сімейні лікарі та вузькі спеціалісти приймають пацієнтів у центрі ПМСД «Центральний», що на вулиці Драгоманова у місті Рівне. Після завершення ремонту амбулаторія відновить роботу.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Крім того повідомляємо, що найближчим часом на приміщення амбулаторії чекає реконструкція. Такий намір прописаний у Прогнозі бюджету Рівненської громади на наступні три роки. Документ погодили на засіданні виконкому у вівторок.

– У планах не лише оновлення будівлі амбулаторії, а й збільшення кількості лікарів та медичних послуг, які тут надаватимуть мешканцям Квасилова, – розповіла староста Квасилова. – Медичний заклад потрібен будь-якому населеному пункту, тому амбулаторія продовжить роботу. Розумію, що є велике бажання людей отримувати все у найкоротші терміни, однак насправді всі роботи виконуються в межах закону, за наявності коштів і поступово. У нас уже є новий автомобіль екстреної медичної допомоги, на який чекали жителі багато десятків років. Спільна, злагоджена праця на благо громади, завжди приносить гарний результат.

Наталія НИРКОВА