На Рівненщині можна здобути професію на всі часи

Діліться корисною інформацією з друзями:

Ефективна самозайнятість – саме так націлені застосувати свої нові професійні знання і навички слухачі Гощанського навчального відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ.

Скеровані на навчання Острозькою міськрайонною  та Гощанською районною філіями Рівненського обласного центру зайнятості, безробітні опановують професію «Виробник художніх виробів з лози». Професія, яка завжди «поза часом», була і залишається надійним джерелом добробуту мешканців Полісся, його родзинкою і гордістю. Старовинним промислом займаються цілими родинами, отож, на навчання приходять батьки, згодом – їхні діти… Приїздили навчатися і мешканці сусідніх областей – Хмельниччини, Луганщини, Житомирщини та довоєнного Криму…

«Цьогоріч група здобуває 3 і 4 розряди, вмітиме виготовляти не лише художні вироби різної складності, але й плетені меблі», – коментує майстриня виробничого навчання Валентина Голуб. Непростий період випав на долю слухачів: карантин, війна… Але попри складнощі, навчання триває, і професію здобувають наполегливі та посидючі.

Тим часом, завершився курс вивчення теоретичного матеріалу, і слухачі приступили до здобуття практичних навичок – заготівлі природнього матеріалу (лозових гілок), вимочування, шкурення, висушування, плетіння, покриття лаком… В руках працьовитих жінок народжуються основи майбутніх корзин, ваз, підносів, сувенірів, табуретів, стільців, крісел-качалок…

Вже 24 червня  майстри-початківці продемонструють свої таланти і кваліфікаційні вироби на державній кваліфікаційній атестації. Це відмінний старт до нового професійного вдосконалення та здобуття нових прихильників виробів із натуральної сировини.

Духмяні аромати дерева, затишок та особлива енергетика наповнюють навчальні майстерні. А ще тут панує висока відповідальність, творчість і професійне натхнення.

Обирайте професійне навчання у Рівненському центрі ПТО ДСЗ! Опановуйте цікаві та  актуальні  професії, змінюйте життя на краще!

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua